VIII Rahva jalgrattamatk 2020

Ahoi kõik jalgrattaga matkamise huvilised!

Pühapäeval 2. augustil 2020 toimub juba 8. Türi-Tamsalu Matkatee Jalgrattamatk!
Seekordse RAHVA JALGRATTAMATKA, matkakeskus asub Esna wallamajas, Kareda küla lõunatipus Järva vallas. Esna Wallamaja asukoht on >>>SIIN. Matkapäeva alguses kella 8.00 – 9.30 pakume hommikusööki. Teele läheme kell 10.00. Matk toimub ühel distantsil, mida juhime saatjatena kahekesi Riina Annusega. Distants kulgeb peamiselt mööda metsateid, kruusaseid külavaheteid, on ka asfaldilõike. Ühes kohas ca poolteise kilomeetrisel lõigul satume kaduvale metsateele PILT ja veidi kõnnime ka piki põlluserva! Põlluserva vältimiseks pikeneb teekond 3km võrra. Mõnel lõigul põikame endisele Türi-Tamsalu kitsarööpmelisele raudteetammile! Koos külastame mitmeid huviobjekte, on einepausid ja ujumisvõimalused.
Hinnanguliselt 47 km pikkuse retke koos vahepeatustega planeerime läbida 6 tunniga.
Eelregistreerunutele Matkatee 2020 rinnamärk, trassi kaart, veepudel, hommiku- ja õhtusöök ning kaks einepeatust teekonnal.
TÄHTIS TEADAANNE!
Kõigil jalgrattamatkalistel on võimalus tulla matkakeskusesse laagrisse juba laupäeval, 1.augustil, sest jalgrattasõidu kaugusel (12km) toimub Järva-Jaanis algusega kell 11.00 Järva-Jaani Tuletõrje Seltsi korraldatav sündmus “Killavoor ERI – 2020”! KAVA ON >>>SIIN. Oma transpordivahendid saate jätta wallamaja juurde parkima. Õhtul naastes wallamajja süütame lõkke ja naudime õhtut. On ka grillimisvõimalus. Hoones on tasuta ööbimisvõimalus põrandamajutusena, krundil on telkimisala.

Registreerimine kestab kodulehel www.matkatee.ee 14 – 28.07.2020, vaata ka meie Facebooki lehte!
Tulge üle Eesti, Türi-Tamsalu Matkatee ootab teid!
DISTANTSI JA KAARDI KIRJELDUSE SISU on >>>SIIN

MATKALE REGISTREERIMINE >>>SIIN

OSAVÕTUTEAVE:
VIII Türi-Tamsalu Matkatee Jalgrattamatka osalustasu on kõigile 25€, mis tuleb tasuda registreerimisel.
Osalejad saavad voldik-matkakaardi, rahvamatka rinnamärgi ja veepudeli. Trassil toitlustatakse kaks korda. 1.augustil kohaletulnuid ei toitlustata matka raames!
Viimasel hetkel kohale tulnutele ei garanteeri toitlustusteenuseid ja teabematerjali.
Kõikidel matkast osaleda soovijatel tuleb kindlasti registreeruda meie kodulehel asuval vormil >>>SIIN.
Osaleja vastutab oma tervisliku seisundi eest ise! Rahvamatkal garanteeritakse rajal esmane meditsiiniline ja väiksem tehniline abi. Vajadusel asendame tasuta teie sõiduprobleemidega jalgratta ühingu jalgrataste rendifondist. Kindlasti võtke kaasa laetud akuga telefon! Ilmnenud probleemi korral teavitage matkasaatjaid. Kedagi ei jäeta teele!

Osalustasu palume tasuda MTÜ TÜRI-TAMSALU MATKATEE arveldusarvele: EE281010220212662226 selgitustega “kaheksas matk“. Kindlasti lisage nimi/nimed, et kelle eest.

Retkeliste hommiku- ja õhtusöögi Esna wallamajas ning kaks einet Metslas ja Järva-Jaanis garanteerime ainult eelregistreerunud ja ülekandega tasunud osalejatele. Sularahas nende teenuste eest tasuda ei saa!

Viimane võimalus retkel osaleda: osalustasu sularahas matkapäeval liitujatele 10€.

KONTAKT:
ttaal54@gmail.com
Tel: +372 5027221
Tõnu Taal