Select Page

Türi-Tamsalu Rattamatk 2017

Laupäeval, 5.augustil 2017 toimub V Türi-Tamsalu Matkatee jalgrattamatk, algusega kell 11.00 Tamsalu Lubjapargist. Kogunemine stardipaika alates kella 10.00-st.
See on RAHVA JALGRATTAMATK, mis kulgeb osaliselt endisel Türi-Tamsalu kitsarööpmelise raudteetammil. Mitmekesine matkatee kulgeb metsaradadel, kergliiklusteedel ja linnatänavatel. Jalgrattamatk on liikumissarja ”Liikumist ja sportimist harrastav Järvamaa” 8. etapp. Osalejate vahel loositakse välja liikumisarja auhindu!
Kavas on kolm distantsi:
* 65 km harrastajatele. Tamsalu – Esna – Türi, jalgrattamatk matkasaatjata kogenenumatele sõitjatele.
* 35 km matkajatele. Tamsalu – Järva-Jaani, jalgrattamatk matkasaatjaga huviobjektide külastusega.
* 20 km nutimatkajatele. Tamsalu – Järva-Jaani, jalgrattamatk mööda raudteetammi, lisaülesannete lahendamisega NaviCup äpi baasil.
Nutimatkajatele: VAATA NUTIJUHENDIT!
Matkajate ja nutimatkajate finiš toimub Järva-Jaanis Vanatehnika Killavooril!
OSAVÕTUTEAVE Kõikidel matkast osaleda soovijatel, tuleb kindlasti registreeruda meie kodulehel asuval vormil. Kodulehel www.matkatee.ee avame registreerimise 20.07.2017. Rahvamatka osalustasu eest garanteeritakse rajal esmane meditsiiniline ja tehniline abi. Osaleja vastutab oma tervisliku seisundi eest ise! Kõikidele matkadistantsidele registreerunud saavad volditava matkakaardi, rahvamatka rinnamärgi ja veepudeli.
Osavõtutasu saab tasuda registreerumisel ülekandega või kokkuleppel kohapeal. Osalustasu tasumisel märkige ära nimi, kelle eest tasute. Kui tasute mitme inimese eest, siis märkige selgitusse ära kõikide nimed.
Oma transpordiga ja kerge einega harrastajatele Esnas on 13€
Oma transpordiga ja ilma toitlustuseta 8€
Bussitranspordi organiseerib ettevõtja, teenus 20€ (sisaldab Sinu ja jalgratta transporti STARTI ning tagasi Sinu lähtekohta). Soovijad peavad eelnevalt kokku leppima meili (ramber@hot.ee) või telefoni (5543989) teel.
Osalustasu ja transpordi eest palume tasuda MTÜ TÜRI-TAMSALU MATKATEE arveldusarvele: EE281010220212662226 selgitusega “viies rahvamatk”
Bussitranspordi soovi korral, tasuge juurde vastav summa ja lisage, kelle eest bussitranspordi eest maksite.
Bussi- ja jalgrataste transpordi garanteerime ainult eelregistreerunud ja ülekandega tasunud osalejatele. Sularahas bussitranspordi eest tasuda ei saa!
MTÜ Türi-Tamsalu Matkateel on võimalus rentida jalgrattaid (15€/tk). Jalgratast saab broneerida ja tingimustes kokku leppida 31.juulini, telefonil 5543989 Andres.
NB!
Eelregistreerimine kodulehel lõpeb reedel 4.08 kell 12.00!
Kui tulete stardipaika ilma eelregistreeringuta, siis on osalustasu 12€. Saate samuti märgi ja voldikkaardi!
Kes soovivad kohapeal tasuda osalustasu, neil palume võimalusel kaasa võtta täpne raha.
Kontaktid:
info@matkatee.ee
Tel: +372 5543989 Andres Vink
Tel: +372 5027221 Tõnu Taal
KOHTUMISENI MATKATEEL!